توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416774
۱ میلیون و ۷۰۰ هزار زائر اربعین به کشور بازگشتند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۸
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی از بازگشت بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از زائران اربعین حسینی به کشور خبر داد.

به گزارش تسینم، حمیدرضا گودرزی  درباره آخرین وضعیت زائران اربعین حسینی اظهار کرد: خوشبختانه بازگشت زائران اربعین حسینی به خوبی مدیریت شده و رفته‌رفته اکثریت زائران در روزها  و ساعتهای اخیر وارد کشور شده‌اند.
وی ادامه داد: بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر از زائران اربعین حسینی تا عصر امروز سه‌شنبه وارد کشور شده‌اند و پیش‌بینی می‌کنیم سایر زائران اربعین نیز تا پایان هفته از مرزهای سه‌گانه و هوایی وارد کشور شوند.
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی خاطرنشان کرد: امسال بیش از دو میلیون نفر از کشورمان در ایام اربعین حسینی عازم عتبات عالیات شدند و شاهد رشد تعداد زائران نسبت به سنوات گذشته هستیم.
گودرزی درباره ترافیک مسیرهای بازگشت زائران عنوان کرد: خوشبختانه عبور و مرود به طور مناسب  در مسیرهای بازگشت انجام می‌گیرد و ترافیکهای کمی هم که وجود دارد روان گزارش شده است.
وی درباره بیست و هفتمین جلسه ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: در این جلسه که عصر امروز برگزار شد آخرین اقدامات انجام شده در بحث زائران اربعین حسینی مورد بررسی قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+پیاده روی اربعبن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.