توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415073
فوت ۶ نفر از زائران حسینی در راه کربلا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶
مسعود حسینیان با اظهار به اینکه فشار جمعیت در کربلا بسیار بالا است، گفت: به خاطر جمعیتی که از نجف به سمت کربلا در حال حرکت هستند، فشار جمعیت به کربلا افزوده می شود.

به گزارش مهر. سر کنسول ایران در کربلا گفت: متاسفانه در دو روز گذشته در حدود ۶ نفر فوتی داشتیم که مرگ آنها بر اثر تصادف و افتادن از ماشین بوده و یکی از این افراد هم دچار برق گرفتگی شده است.

به گزارش رادیو اربعین، مسعود حسینیان با اظهار به اینکه فشار جمعیت در کربلا بسیار بالا است، گفت: به خاطر جمعیتی که از نجف به سمت کربلا در حال حرکت هستند، فشار جمعیت به کربلا افزوده می شود.

وی با اشاره به بازدیدی که از اقدامات جمعیت هلال احمر در داخل خاک عراق داشت، اظهار داشت: طی دو روز گذشته در حدود ۷۰۰ نفر بیمار از ایرانی ها به بیمارستان امام حسین (ع) مراجعه کردند و در حدود ۵۰ نفر از آنها به صورت سرپایی بستری بودند و حدود ۲۰ نفر در بیمارستان بستری شدند.

وی افزود: متاسفانه در دو روز گذشته در حدود ۶ نفر فوتی داشتیم که مرگ آنها بر اثر تصادف و افتادن از ماشین بوده و یکی از این افراد هم دچار برق گرفتگی شده است.
 
کلمات کلیدی : زائران اربعین+پیاده روی اربعبن+مرگ زائران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.