توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468352
اصلاح اساسنامه سازمان بیمه سلامت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴
هیئت وزیران به ریاست رئیس‌جمهور با ایجاد شهرک صنعتی شماره (۴) خرم‌آباد در استان لرستان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیئت وزیران در جلسه امروز به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، با ایجاد شهرک صنعتی شماره (4) خرم‌آباد در استان لرستان موافقت کرد.

هیئت دولت این تصمیم را به منظور رفع محرومیت و ایجاد اشتغال در شهرستان خرم‌آباد و با توجه به وجـود پتانسیل‌های فراوان، منابع‌ مواد معدنی و سنگ‌های تزئینی و بسترهای‌ مناسب در این شهرستان‌ جهت‌ تولید و عرضه‌ انواع محصولات در بخش‌های مختلف اقتصادی اتخاذ کرد.

هیئت وزیران همچنین با توجه به قرار داشتن شهرستان بندرعباس در کنار آب‌های قابل کشتیرانی، برخورداری از امتیاز حمل و نقل دریایی و داشتن صنایع کشتی‌سازی، به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اجازه داد نسبت به ایجاد شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی در این شهرستان و جنب صنایع کشتی‌سازی خلیج فارس اقدام نماید.

همچنین، دولت به منظور ساماندهی به موقع سازمان بیمه سلامت و ایجاد زمینه‌های تسریع در تحقق اهداف این سازمان، با پیشنهاد اصلاح اساسنامه سازمان بیمه سلامت موافقت کرد.

هیئت وزیران با توجه به نقش کلیدی شبکه فرودگاهی و راه‌های هوایی در تأمین امنیت ملی کشور و نیز تکلیف بین‌المللی کشور نسبت به تأمین و ارائه خدمات حمل و نقل هوایی به مردم، مصوب کرد شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در ردیف شرکت‌های دولتی غیرقابل واگذاری قرار گیرد.

دولت به منظور بهره‌گیری از سازمان برنامه و بودجه کشور در حمایت و پشتیبانی از برنامه‌های حفظ آثار و نشر ارزش‌های دوران افتخارآفرین دفاع مقدس و توسعه مراکز فرهنگی دفاع مقدس استان‌ها، با عضویت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس موافقت کرد.
 
 
کلمات کلیدی : بیمه سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.