نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296004
بلاتکلیفی ۷۰۰ معلم در تهران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۱۲
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: به علت توزیع نامناسب معلم مرد و زن در مدارس هم اکنون مدارس شهر تهران با کمبود ۸۰ هزار ساعت معلم مرد و بلاتکلیفی ۷۰۰ معلم زن در آستانه بازگشایی مدارس روبروست.

به گزارش ایسنا، اسفندیار چهاربند در مصاحبه ای با حذف پایه دهم از دوره دوم متوسطه ۲۷ درصد از معلمان یعنی حدود ۵۶۰۰ نفر مازاد شده اند و به صورت رتبه بندی به امتیازی که کسب کرده به دوره اول متوسطه و مدارس ابتدایی منتقل شده اند.

وی گفت: تاکنون ۶۵۰ نفر از معلمان دوره متوسطه به دوره ابتدایی منتقل شده اند.

چهاربند افزود: در سال تحصیلی جدید یک میلیون و ۷۰ هزار دانش آموز داریم که نسبت به سال گذشته در پایه اول ابتدایی ۵ هزار دانش آموز افزایش یافته است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: چهارهزار و ۳۵۰ مدرسه از اول مهر خدمات آموزشی را ارائه می کنند که از این تعداد دو هزار و ۴۳۰ مدرسه دولتی، نمونه دولتی و هیات امنایی هستند و بقیه مدارس غیردولتی را تشکیل می دهند.

چهاربند تاکید کرد: ۶۸ هزار معلم امسال در مدارس دولتی مشغول به تدریس می شوند و تعداد معلمان حق التدریس نیز نسبت به سال قبل ۷ درصد کاهش خواهد یافت.

وی گفت: امسال ۳۷ مدرسه جدید با ۳۲۰ کلاس به تعداد مدارس شهر تهران افزوده می شود که با افزوده شدن این کلاس ها تعداد کلاس های مدارس شهر تهران به بیش از ۳۳ هزار کلاس درس می رسد.

چهاربند افزود: ۹۶ درصد احکام جدید مدیران و معلمان مدارس براساس طرح رتبه بندی جدید صادر شده است و بقیه نیز در چند روز آینده صادر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش+معلم
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۱۲:۴۳:۰۸
سلام ایا مشکل پیش می آید که معلمان خانم باسوابق بالا در مدراس پسرا تدریس کنند.در این صورت هم معلم مازاد کم خواهد شد وهمچنین از تراکم همکاران آقا در مدارس کاسته میشود.از مسولین این سال رو داریم کجای کار مشکل است (3200072) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۲۳:۱۴:۵۷
کارمندم
این بخشنامه اخیر دولت را خواندم که 28/6/1394 ابلاغ شد که کارمندان دولت حق ادامه تحصیل به مقطع بالاتر را ندارند.
جوری شده هر اداره ای می روی می بینی کارمندان میگن رفته دانشگاه
چشم و هم چشمی همه مدرگ بگیر شده اند.
سال گذشته یکی معلم می گفت در یه مدرسه 7 نفر مدیر و معلم با هم دانشگاه می رفتند فوق لیسانس بگیرند مدرسه را ول کرده بودند و بچه های مردم بی خیال.
این چه وجدانی است
مدرک این مملکت را فلج کرده است.
افرین بر دولت مردمی روحانی (3201606) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.