توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 152022
علت وحشت اسرائیل از حزب الله مشخص شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۲۳:۱۴

رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با طرح این ادعا که خطر جنگ در منطقه رو به افزایش است، از وحشت تل آویو از توان نظامی حزب الله لبنان پرده برداشت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، ژنرال "بنی گانتز" رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی گفت نظامیان این رژیم خود را برای انجام ماموریت در خارج از سرزمینهای اشغالی آماده می کنند.

وی در گفتگو با "یدیعوت آحارونوت" که قرار است مشروح آن در شماره روز چهارشنبه این روزنامه صهیونیستی به مناسبت شصت و سومین سالروز شکل گیری این رژیم منتشر شود به تکرار یاوه گویی های سران تل آویو علیه ایران پرداخت.

بنا بر ادعای گانتز سال پیش رو برای تل آویو، جهت تصمیم گیری در مورد اقدام نظامی علیه ایران، سالی تعیین کننده خواهد بود.
وی با بیان این که ارتش صهیونیستی خود را برای اقدام در این راستا آماده می کند افزود: این بدان معنی نیست که به فرمانده نیروی هوایی دستور داده ام خود را برای حمله به ایران آماده کند.

گانتز اظهار داشت: با این حال خطر وخامت وضعیت منطقه تا بروز جنگ در حال افزایش است. رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در عین حال با بیان این که صهیونیستها خود را برای مقابله با موشکهای حزب الله لبنان و نوار غزه آماده می کند، از وحشت این رژیم در برابر توان نظامی مقاومت پرده برداشت.

گفتنی است طی روزهای گذشته اظهارات ضدایرانی مقامات تل آویو در حالی بیان می شود که نشست ایران و گروه ۱+۵ در استانبول با نتایج مثبتی همراه بوده، مسئله ای که نشان دهنده تلاش بیهود تل آویو در خطرناک جلوه دادن برنامه هسته ای ایران است. 

 
کلمات کلیدی : رِییس + اسرائیل + حزب الله
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.