نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321791
شهادت شيخ نمر و مكتب امام حسين (ع)
بخش تعاملی الف - اشكان حيدري
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۷


تاريخ مظلوميت حضرت علي (ع) و فرزندان عزيزش را هيچگاه فراموش نخواهد كرد، به راستي چرا تشيع از بدو اسلام تاكنون مظلوم بوده و هميشه آماج حملات دشمنانش قرار گرفته؟

كدامين امام بزرگوار شيعه را ميتوان نام برد كه در اوج مظلوميت عمر پر بركت خود را سپري ننموده است؟ با كمي تامل پاسخي جز اين به ذهن خطور نمي كند كه راه و مكتبي كه كه از راه امام حسين(ع) و پدر مظلومشان نشات مي گيرد بايد هم آماج حملات دنيا طلبان و دنيا دوستان قرار گيرد، اين نهضت كه پيشينه آن سراسر عشق و شهادت و شهامت و ايثار است بزرگترين خطر براي دنياطلبان و دشمنان دين است زيرا اين نهضت همگان را به مبارزه عملي با قدرت و فساد حاكمان خودكامه عصر خويش فرا مي خواند، طبيعي است هر كس پيرو اين مكتب و راه باشد هرگز ظلم را تحمل نخواهد نمود و در برابر آن به قيمت جانش هم كه شده خواهد ايستاد.

نمونه اين مبارزان و مجاهدان راه حق شيخ شهيد نمر مي باشد كه به درجه رفيع شهادت رسيد اين روحاني نترس و مبارز از مدافعان مكتب حسين (ع) بود كه سال ها رنج و شكنجه را تحمل نمود كه بگويد (هيهات من الذله) و پاداش صبر و استقامت اين بزرگوار رسيدن به درجه رفيع شهادت بود، شهادت اين روحاني گرچه قلوب همه مسلمانان را به درد آورد اما پيامي نيز دارد و آن پيام اينست كه مكتب حسيني با قدرت و عظمت هرچه تمام در حال گسترش در ميان جوانان دنياست و همين امر سبب ترس خودكامگان و سردسته شيطان صفتان كه همان رژيم صهيونيستي است گرديده و اين رژيم با همكاري شريك هميشگي خود امريكا و با استفاده از حكومت ضد اسلامي آل سعود به خيال خام خود با شهيد نمودن علماي تشيع و محدود نمودن شيعيان جلوي اين سيل عظيم را خواهد گرفت.

سيلي كه تك تك اين حكومت هاي فاسد را ريشه كن خواهد نمود، مكتبي كه يك حامي قوي و مقتدر را پشت خود ميبيند. ايران اسلامي با رهبري مقام معظم رهبري، عالم شجاع و حامي مظلومان جهان، اين موضوع سبب گرديده همانگونه كه دشمنان سالها به دشمني با انقلاب اسلامي به عنوان حامي مظلومان جهان پرداخته اند با ترفندهاي جديد خود سعي در رخنه ميان صفوف ملت ايران بنمايند. اما مارا چه غم رهبري داريم بصير و انقلابي كه در درياي طوفان زده و پر از دشمن سكان كشتي مكتب حسين (ع) تا زمان ظهور حضرت ولي عصر(عج) در دستان پرتوان ايشان است.

شهادت مبارزان اين مكتب نه تنها موجب ضعف اين حركت نخواهد شد بلكه خون اين شهدا درخت اين مكتب عشق و شهادت را پربارتر خواهد نمود.
 
کلمات کلیدی : اشكان حيدري
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۶:۲۷:۵۱
راستش ما که زیاد حمایتی از طرف دولت ندیدیم . فقط چند دفعه اون کاردار دویست کیلوئیشون رو احضار کردن و تمام ! (3441184) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۱۳:۲۱:۳۱
دستگاه دیپلماسی از موضع حقوق بشر و از موضع لزوم حفظ شان مذهبی وعلمی رهبران دینی ونیز ازموضع افشاگرانه به اقدام تحریک امیزدولت سعودی نسبت به قطع روابط دیپلماتیک که جنبه فرار به جلو دارد به شورای امنیت شکایت کند (3444542) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.