نظر منتشر شده
۷۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471664
روحانی در ورزشگاه آزادی:
می خواهیم راهی را که شروع کردیم چهارسال دیگر ادامه دهیم /وعده های خرداد ٩٢ را فراموش نكردم و يا به آن عمل كردم يا نگذاشتند عمل كنم
بخش سیاسی الف،‌ ۲۳ اردیبهشت ۹۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶
رییس‌جمهور تاکید کرد: راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است.

حسن روحانی با حضور در ورزشگاه آزادی در جمع هواداران خود عنوان کرد: لحظه با شکوهی است که شما جوانان مصمم و سرافراز را در اینجا می‌بینیم.ما در استانه یک تصمیم بزرگ تاریخی هستیم ملت ما در این هفته می‌خواهد اعلام کند که آیا به سال ۹۱ برمی‌گردیم یا به سال ۱۴۰۰ می‌رویم.

او ادامه داد: ملت ما در روز جمعه این هفته می خواهد اعلام کند که آیا مسیر آرامش را ادامه می‌دهد یا می خواهد مسیر تنش را انتخاب کند.

رییس‌جمهور تاکید کرد: جوانان عزیز دانشجویان عزیز ورزشکاران هنرمندان ما می‌خواهیم با صراحت بگوییم صاحب این کشور مردم ایران و رای ملت ایران است. خواست جوانان ما امروز این نیست که به جوان فقط احترام گذاشته شود بلکه این است که کشور با فکر جوانان اداره شود من در مقدمه کتاب دولت دوازدهم و برنامه آن نوشته‌ام که نسل‌های گذشته ما سالیان دراز طفره رفتند تا تسلیم فکر جوانان شوند اما جوانان ما امروز مصمم‌اند که فکر آنها راه آینده کشور باشد .

او ادامه داد: ما در شرایطی هستیم که باید به همه جهانیان اعلام کنیم برای ساختن آینده‌مان مصمم هستیم نه برای فروختن آینده ایران. جوانان عزیز ما با هم راهی را در سال ۹۲ انتخاب کردیم علیرغم میل یک اقلیت و آن را تا امروز ادامه دادیم و می‌خواهیم این راه را ۴ سال دیگر ادامه دهیم. راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است. جدایی ملت را نمی‌پذیریم.

روحانی خاطرنشان کرد: نه اینکه آنچه تاکنون انجام داده‌ایم و پیموده‌ایم به صد درصد مطلوب دست یافته‌ایم نه اینکه از آنچه ما اکنون انجام دادیم رضایت کامل داریم اما می‌خواهیم بگوییم مسیر را درست انتخاب کردیم و باید این مسیر درست را با حرکتی بسیار پرشتاب‌تر و با تحولی بالاتر و با تغییری که شایسته ملت ایران است  راه آینده را ادامه دهیم ما در گذشته سه سال و نیم در برابر قدرت‌های جهانی کاری کردیم که در مقام عمل دشمن نتواند از فرصت ایجاد شده در سال‌های گذشته علیه ملت ما استفاده کند.

او تصریح کرد: ما کاری کردیم که با ایجاد فرصتی نو برای کشور جوانان و چهره ایران از آن چهره‌ای که جهان از آن افراط و تفریط می‌دید، فاصله بگیرد.

رییس‌جمهور تاکید کرد: ما شکاف بین ملت بزرگ ایران را نمی‌پذیریم ما  جوانان ایرانی با هویت اسلامی ایرانی محلی می‌خواهیم با هویتی که با جهان امروز تعامل و همزیستی مسالمت‌آمیز داشته باشد. من به صراحت اعلام می‌کنم ادامه دولت اعتدال و اصلاحات دولت همه ۱۰۰%مردم ایران خواهد بود و به فرهنگ و هویت ایرانی خود احترام می‌گذارد.

روحانی گفت: ما این‌ها را به چهره امید و اعتدال تبدیل کردیم. من در اینجا می‌خواهم اعلام کنم راه انتخاب ما در روز جمعه راه اخلاق و احترام به همه مردم است راهی که ما می‌خواهیم انتخاب کنیم احترام به حقوق شهروندی همه ایرانیان است ما جدایی ملت را نمی پذیریم. من باید راجع به بیانیه بیست سی که این روزها برخی به ناروا از آن استفاده می‌کنند، بگویم تعهد می‌دهم به ملت ایران و رهبر بزرگ ایران که در این سند تصریح کردیم که در چارچوب قوانین ایران به آن پایبند باشد.

او تاکید کرد: من از مردم ایران می‌خواهم این روزها هشیاری خود را در برابر توطئه برخی گروه‌ها  داشته باشند و با هشیاری در برابر این‌ها بیاستند و ایستادگی کنند ما باید به فکر پیشرفت و امید ایران باشیم نه فریب ایران. مردم ایران در شهر و روستا مردان و زنان هنرمندان جوانان، ورزشکارها کارگران و اساتید باید همه در این روزهای حساس مردم را برای انتخابی سرنوشت‌ساز دعوت کنند.

روحانی خاطرنشان کرد: سرنوشت ما در این هفته مشخص خواهد شد. در طول دولت یازدهم تلاش ما بر این بوده راهی را که با هم انتخاب کردیم این راه را با صداقت ادامه دهیم بسیاری از موارد مشکلاتی بود که من نتوانستم این مشکلات را برای شما بیان کنم به خاطر حفظ آرامش در جامعه به خاطر حفظ امنیت جامعه. مردم آنچه به شما در خرداد ۹۲ قول دادم به آنها یا عمل کردم یا نگذاشتند این اراده عملیاتی شود.

او ادامه داد: آنچه در این مدت انجام شد در سایه حمایت و حضور شما بود جوانان و دانشجویان عزیز  شما به خوبی می‌دانید در آن روزهایی که ما با قدرت‌های جهانی در حال مذاکره بودیم برخی منافع ملی را قربانی مسائل جناحی کردند از پشت خنجر زدند اما ما صبوری کردیم و با حمایت مردم راه را ادامه دادیم ما به همه احترام می‌گذاریم به افکار مخالف خود احترام می‌گذاریم این دولت به مخالفان خود احترام می‌گذارد.

روحانی افزود: این دولت انتقاد را راه نجات کشور و حل مشکلات کشور می‌داند، اما بدانید تخریب مسیر درستی برای ملت ایران نیست. با فناوری های نو مقابله نکنیم، فناوری هراسی نکنید. دولت در طول مدت سه سال و نیم مبارزه کرد تا شبکه‌های اجتماعی را فیلتر نکنند. چرا با شبکه اجتماعی و آزادی اینترنتی و پهن‌باند مبارزه می‌کنید. برای اینکه نتوانیم املاک نجومی را بر ملا کنیم برای اینکه شما می‌دانید با فساد مقابله می‌کنیم.

او عنوان کرد: ما می‌خواهیم فضای افکار عمومی ما باز باشد ما می‌خواهیم جوانان ما با صدای بلند سخن بگویند دورانی که فقط یک صدا و سیما بخواهد بر افکار مردم حاکم باشد تمام شده است. جوانان عزیز و غیور بدانید با زیر ساخت‌های شبکه ارتباطی کاری خواهیم کرد که تک تک شما با موبایل‌تان بتوانید صدا و سیما باشید ما نمی‌توانم از تحولات دنیای امروز جدا باشیم ما هویت و فرهنگ خود را حراست می‌کنیم اما نمی‌گذاریم ایران بار دیگر منزوی شود.

رییس جمهور یادآور شد: ما می‌خواهیم با دنیا در تعامل سازنده موثر باشیم و ادامه دهیم ما به رفع تحریم هسته‌ای قانع نیستم باید همه تحریم‌های دیگر برداشته شود در دولت دوازدهم با اجماع ملی همکاری قوای دیگر و مشورت و رهنمود‌های رهبری راه شکستن تحریم را  ادامه می‌دهیم. آیا تحریم‌هایی که تاکنون برداشته شده به صرف ما نبوده؟ اما کاسبان تحریم ناراحت هستند. روحانی همه زندگی و آبرویش را فدای شما خواهد کرد.

او ادامه داد: جوانان عزیز و ورزشکارها ما سرنوشت آینده ایران و قرن جدید ایران را روز  جمعه می‌سازیم. جوانان عزیز من به شما بگویم در طول مدت سه سال و نیم من برای منفعت هیچ فردی و هیچ نفر و هیچ نامه و سفارشی و هیچ دستگاه، دانشگاه و قوه‌ای یا هر ارکان دیگر در کشور کاری انجام نداده‌ام فقط یک نامه به قوه قضاییه نوشتم و گفتم به چه دلیل و با چه قانونی سید محمد خاتمی ممنوع التصویر است. البته تا امروز جواب نامه مرا ندادند. مردم، جوانان عزیزان عهد من با شما اجرای حقوق شهروندی است، بعضی می‌گویند حقوق شهروندی انشا است.‌ بعضی‌ها با همه تلاش و توان آمدند تا حقوق و منشور شهروندی اجرا نشود می‌دانید چرا چون در منشور حقوق شهروندی حقوق تمام افراد ایرانی مساوی است. جوانان عزیز برای اینکه پیشرفت ایران را شاهد باشیم ، اشتغال جوانان را شاهد باشیم باید رقابت آزاد به وجود بیاید.

روحانی با بیان اینکه بنگاه خصولتی اقتصاد ما را در مسیر انحراف قرار می‌دهد، گفت:  ما علاقه داریم همه دنبال ثروت و تلاش باشند به شرط اینکه فضا را برای بقیه تنگ نکنند و همه از حقوق مساوی برخوردار باشند می‌خواهم از روح بلند هاشمی رفسنجانی یاد کنم. آقای هاشمی ما می‌دانیم تهمت بزرگی به تو زدند و چه بلایی سر تو آوردند اما این ملت قدردان، جای تو را در میان خود خالی می‌بینند روحت آرام باشد راه تو را ادامه می‌دهیم.

او ادامه داد: من در اینجا  می‌خواهم باز هم شعاری را باهم تکرار کنیم. به فریب‌کاری بگوییم هرگز، به ریا کاری بگوییم هرگز، به فساد سازمان‌یافته بگوییم هرگز به کسانی که برای منافع گروهی خود اعتقادات مردم را دست مایه قرار می‌دهند بگوییم هرگز، به کسانی که انحصار اقتصادی و سیاسی را انجام می‌دهند بگوییم هرگز. به باندهای قدرت غیر پاسخگو بگوییم هرگز. به املاک نجومی بگوییم هرگز. البته به حقوق نجومی هم در مقام عمل گفتیم هرگز و در برابر آن ایستادگی کردیم.

رییس‌جمهور تاکید کرد: ما می‌خواهیم دوباره بگوییم ویژه‌خواری و تنش‌آفرینی سیاسی هرگز. ترس و دشمنی هرگز. بیکاری  و فقر و اعتیاد هرگز ایجاد فاصله در میان ملت ایران هرگز. فاصله‌های قومی و مذهبی هرگز. از طرف دیگر می‌خواهیم همه با هم با صدای بلند دوباره به دوستی بگوییم سلام. به آشتی بگوییم سلام. به همبستگی بگوییم سلام. به آزادی بگوییم سلام. به پیشرفت بگوییم سلام. به اسلام رحمت و رحمانی بگوییم سلام. به اعتدال بگوییم سلام. به اصلاحات بگوییم سلام به رهبر فرزانه بگوییم سلام به سید محمد خاتمی بگوییم سلام. به تولید و اشتغال بگوییم سلام. به قرن آینده بگوییم سلام به ایران بزرگ بگوییم سلام. به شما جوانان و همه جوانان این سرزمین زن و مرد سلام.

او خاطرنشان کرد: مردم و جوانان روز جمعه قرار ما یک به علاوه یازده است. انتخابات دوازدهم است. همه دست دوستان خود را می‌گیریم و صبح جمعه وعده ما پای صندوق آراست. من لازم می‌دانم از حضور برادرم  دکتر جهانگیری که حضورش با اصرار جریان اصلاحات بود، تشکر کنم. دوباره ایران. دوباره اسلام. دوباره امید. دوباره اعتدال.
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۹:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۱۸:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۰:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۲۰:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۲:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۱:۱۹
ما در استانه یک تصمیم بزرگ تاریخی هستیم ملت ما در این هفته می‌خواهد اعلام کند که آیا به سال ۹۱ برمی‌گردیم یا به سال ۱۴۰۰ می‌رویم.

ملت ما در روز جمعه این هفته می خواهد اعلام کند که آیا مسیر آرامش را ادامه می‌دهد یا می خواهد مسیر تنش را انتخاب کند. (4347756) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۲۱:۰۲
دمت گرم (4348725) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۲۶:۲۴
احتمال اینکه اقای روحانی رای بیاره زیاده ولی فایده ای برای کشور ندارد
همانطوری که اقای رئیسی و قالیباف هم نخواهند تونست به قولها عمل کنند (4348979) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۲۰:۵۶
کابینه 25 سال پیش رو آوردی بعد میگی نمیخوایم به عقب برگیردیم؟؟؟
نکنه دوره منظور از به عقب برگشتن دوره قاجاره؟؟؟
این آقایان فقط 8 سال وزیر نبودند اگر مشکلی هست یقه اینها را باید گرفت. (4349102) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۱:۵۸
اگر تمام دنیا طرفدار روحانی باشن من مخالفم (4347762) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۲۴:۵۴
فقط روحانی (4348747) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۵۶:۵۲
نظر شما محترمه دوست عزیز ولی روحانی مرد خوبیه.با سواده.ما بهش رای میدیم (4349052) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۵۰:۵۶
خب مخالف باش (4349159) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۲:۲۰:۲۷
آفرین بر شما (4349196) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۳:۴۷
اولین رئیس جمهور 4 ساله ایران (4347776) (alef-13)
 
اراده ملت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۴:۳۹
با روحانی تا 1400 ساعتِ دیگه . (4347780) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۴:۳۹
همه عالم و آدم مقصرند به جز تیم رییس جمهور !!!
خدایا چه رویی دارن اینا !! (4347781) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۴:۵۶
با ده تا یار پوششی هم کارنامه خالی رو نمیتونی پوشش بدی (4347787) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۵:۱۶
روحانی عالی ...... (4347788) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۶:۰۱
روحانی پشیمونم از رایی که بهت دادم (4347789) (alef-13)
 
مشاور املاک ایران زمین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۶:۰۷
زمین شما را در شهرک غرب به بالاترین قیمت خریداریم (4347790) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۲:۱۱:۵۷
بهتره بجای این کار به آقای قالیباف کمک کنید ماشین بخره! (4348498) (alef-3)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۶:۳۲
دوران نکردیم چون نذاشتن گذشته.
مردم 4 سال از عمرشون هدر رفته.
کوپن شما سوخته جناب روحانی. (4347793) (alef-13)
 
کارمند له شده زیر بار تورم تک رقمی دولت کلید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۷:۰۷
منم زمین متری 3 هزار تومن میخوام توی شهرک غرب ! (4347795) (alef-13)
 
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۳۸:۵۷
بامزه .زمین سالی که خریده از اینم ارزون تر بوده برو به خونه تریبلکس قالیباف برس!! (4348813) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۷:۲۰
"... یا نگذاشتند عمل کنم!"
۴ سال بعد هم همینو میگید!
البته اگه انتخاب بشید خدای نکرده!! (4347797) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۷:۲۰
برادر عزیز دیروز در مناظره اخلاق رو رعایت نکردید (4347798) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۸:۳۲
همان بهانه قدیمی اصلاح طلبان « نگذاشتند کارکنیم»! ۴ سال صدا و سیما در بست در اختیار دولت بود ، در سیاست خارجی ، مذاکره با امریکا را مستقیم انجام دادید ، حالا که دستاوردشان « تقریبا هیچ» بوده ، بهانه جویی شروع شد. مردم را گلابی فرض کرده اند. (4347803) (alef-13)
 
بازنشسته 74 ساله شرکت ارج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۱۸:۴۵
ما حاضریم به سال 1300 برگردیم ولی با شما به 1400 نریم (4347805) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۰۳:۰۲
شما تورم دوست داری؟ بیکاری؟ رشد اقتصادی پایین؟ تنش؟ تحریم؟ افزایش جرم و جنایت؟ خشک شدن دریاچه ارومیه و بقیه ایران؟ ریزگرد؟ شکاف بین مردم؟ (4348901) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۰:۰۰
روحانی سیاستمدار است و با وعده اصلاح طلبان را دنبال خودش می کشاند.اصلاح طلبان هم چون پایگاه اجتماعی ندارند ، خود را قانع می کنند که او کاندید ماست. (4347810) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۳۴:۴۲
گل من شما در مورد ایران صحبت می کنی یا جای دیگه؟ اصلاحطلبان پایگاه اجتماعی ندارن؟! (4349006) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۱:۰۲
رفع حصر و ...، فقط دغدغه یک اقلیت افراطی است ، البته با بلندگوهای بزرگ. (4347816) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۲:۱۶:۱۴
اقلیت افراطی خود تو هستی. (4348511) (alef-3)
 
بازغی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۱:۱۶
بنده مادر بمب ها را به جنابعالی ترجیح میدهم .
خطر مادر بمب ها به مراتب کمتر از وجود حضرتعالی است (4347817) (alef-13)
 
حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۳:۲۲
600 متر ولنجک
800 متر شهرک غرب
---------------------------------------
50 میلیارد
20 میلیارد
----------------------------------------
70 میلیارد (4347824) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۴:۵۳
خدای بزرگ از تو میخواهم ایشان را در پناه خود حفظ کنی و دشمنان وکاسبان تحریم را نابود کنی به امید حق (4347832) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۵:۰۵
حقوق های نجومی و املاک نجومی را جناب روحانی را شماها گرفتید، اینترنت هم این فساد شما را افشا کرد ، چه دلیلی دارد که کسی با اینترنت مخالفت کند، چرا دروغ می گویید ؟؟؟!!!!! (4347834) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۷:۱۹
آقای روحانی برای دوره بعد تورم جیب مردم است یا جیب نجومی بگیران؟؟!!!! (4347844) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۸:۱۷
در صحبت ها و مستندهای روحانی و جهانگیری ، هیچ حرفی از اشتغال و مسکن و رکود و..نیست. یا برای مرحوم هاشمی اشک می ریزند یا برای ممنوع التصویری و حصر ، بغض می کنند.این ها فقط با شوک رای مردم بیدار می شوند. (4347850) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۸:۵۶
روحانی:خواست ملت فقط احترام گذاشتن به جوانان نيست، بلكه اداره كشور با "فكر جوانان" است.,,از وزرای پیرمردت معلومه خیلی به این جمله اعتقاد داری (4347857) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۲۸:۵۶
ایشان فقط در اجتماعات خود ساخته می تواند شرکت کند وبه تجمعات مردمی راهی ندارد.
اتوبوس های دولتی که استفاده شدو به آقاسید مهربان رئیسی تذکر داد از بیت آلمال استفاده نکند سند دیگری از خلاف گویی ایشان است.
خداوند حقایق را نمایان می کند. (4347858) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۰:۲۱
ما به تفکر شما رای نمی دهیم. تفکری که ایران را وابسته که نه دست بسته می خواهد.

تحریم هسته ای را بردار رئیس جمهور اگر میتوانی باقیش را ما به تو میبخشیم.

اما تو نمی توانی. (4347871) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۱:۳۱
با روحانی تا 1400 (4347879) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۲:۴۹
اقلیت ؟؟
اقای روحانی شما فقط با رای50.7 رایمردم رئیس جمهور شدی
منتظر باش تا جمعه متوجه بشی چه کسی اقلیت است!!؟؟ (4347883) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۴:۰۳
باید تو این مدت زمان باقی مونده به مردم راجع به بازگشت به دوره اجمدی نژاد هشدار داد. باید هشدار داد که با انتخاب شدن رییسی/قالیباف دلار دوباره هر روز و هر ساعت گرونتر میشه، گشت های ارشاد فعالتر از قبل میشن، اینترنت از بین میره و شبکه ملی جاش رو میگیره، جو پلیسی و رعب و حشت میاد، مسکن گرون میشه، و تحریم های فلج کننده بر ضد ایران تصویب میشه. (4347887) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۱۵:۰۰
چند بار می خواهید به بهانه احمدی نژاد رأی بیارید ۴سال مردم رو بیچاره کردید بسه. (4349089) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۵:۰۱
باید بگویم آنچه سال ۹۲ وعده داده‌ام، یا به آن عمل کرده‌ام یا نگذاشته‌اند به آن عمل کنم.
شما چهار سال پیش فرمودید:
1- اولین گام دولت تدبیر و امید کاهش در کاهش نرخ بیکاری است.
2- ما می‌توانیم بیکاری را در مرحله نخست کاهش و در محله‌ی بعد در اندازه عادی بین‌المللی قرار دهیم.
3-برای من قابل‌قبول نیست هر روز هر فرد ایرانی که به عمره می‌رود به خاطر کاهش هر روز قیمت ریال، در کنار یک عرب، خجالت بکشد.
4-مسئله مسکن نیز در اولویت دوم جوانان است که به آن توجه ویژه‌ای دارم.
و....
لطفا بفرمایید چه کسی نگذاشت تا شما به بسیاری از وعده هاتون عمل نکنید؟ (4347888) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۶:۳۳
نمیزاریم دیگه این راه رو ادامه بدی (4347897) (alef-13)
 
صالح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۷:۳۱
چه جالب دولتی که متهم به استفاده از پیر مردها در کابینه متهم هست و به هیچ جوانی اعتماد نکرد دم از جوانها و مدیریت جوانها میزند؟!کاش همیشه ایام انتخابات باشه و اینها نیازمند رای مردم باشند تا حداقل شعار قشنگ بشنویم (4347903) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۳۸:۱۰
آقای روحانی کی نگذاشت شما به وعده هایتان عمل نکنید؟؟!!
آیا آقای رییسی وام ۵۰۰ هزار میلیاردی تومانی به افراد خاص داده که پول ها را بخورند و پس ندهند و بنگاه های تولید به دلیل نداشتن نقدینگی ورشکست شوند ؟؟!!!!!
جناب روحانی چرا دروغ می گویید ؟؟!! بگویید چشمتان به دست اوباما بود که مشکلات کشور را حل کند، اوباما به سینه شما مشت کوبید و ترامپ به شما لگد زد !!!!!!!! (4347906) (alef-13)
 
دضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۴۰:۰۶
ولی من به بی ابی و بد اخلاقی جنابعالی رای نمی دهم حتی اگر تنها رای نه به شما باشد. زیرا شما را با بداخلاقی لایق ریاست جمهوری نمی دانم. (4347914) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۴۷:۰۸
آقای روحانی سند ۲۰۳۰ را غیرقانونی و پنهانی تعهد کرده اید ، رهبری و ملت پذیرش این سند را حقارت و اهانت به ملت می دانند ، پایبندی به این سند مایه شرمساری شماست،این سند ننگین است ، اگر برجام را نخواندی این سند ننگین را که آرام آرام و برنامه ریزی شده پذیرش و اجرای هم جنس گرایی را هدف گذاری کرده بخوان، برای یک شخص با لباس روحانیت زشت است که خود را متعهد به این سند کثیف بداند. (4347929) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۵۴:۱۳
شما انگار زیاد در جریان نیستی فقط تیتر کیهان و وطن امروز رو میخونی (4349163) (alef-3)
 
آموزگار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۴۷:۵۴
روحانی پیروز است چون اصلاحات زنده است. (4347930) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۵۵:۳۴
جمعیت را ببینیدذ
هزار برابر آن در 29 فروردین کار را تمام خواهند کرد
تا 1400 با روحانی (4347947) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۲۹:۲۶
قبول دارم ولى تاريخش ٢٩ ارديبهشت است نه فروردين (4349127) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۵۷:۳۹
جمعیت امروز نشان از پیروزی روخانی در دور اول دارد
مردم بیایید و از دولت اعتدال حمایت کنید (4347959) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۵۸:۰۶
روحانی دوستت داریم (4347960) (alef-13)
 
حسین
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۵۸:۳۵
احسنت بر حسن روحانی که قدردان حامیان واقعی خود است. رسم جوانمردی همین است. (4347963) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۱۹:۵۹:۵۴
این ره که میروی به ترکستان است!! (4347970) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۰۱:۱۴
روحانی رویس جمهوره آینده است
فقط روحانی (4347978) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۰۲:۲۳
مسئله آب خوردن چی شد؟

به خزانه کار نداریم. (4347986) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۰۵:۵۹
دولت اینطوری پیش بره در چهار ساله آینده علاوه بر:

افزایش صادرات!!!!!!

افزایش عزت پاسپورت ایرانی!!!!!!!!!!!!

افزایش نرخ رشد اقتصادی!!!!!!!!!!!

و....... بطور حتم افزایش چشمگیری در عدم انجام وعده های انتخاباتی خواهد داشت در حد چند برابر (4347997) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۰۹:۱۴
خیلی طبیعیه که دولت ایشان نتونسته به وعده هاش عمل کنه

این دولت سه سال از وقتش را صرف به سرانجام رسوندن برجام(بخونید قرارداد رویترز . گلستان. ترکمنچای و .....) کرده و یک سال آخر هم صرف تعریف و تمجید از این به اصطلاح آفتاب درخشان

دیگه کی به عمل به وعده هاش برسه

این انتخابات آزمون بزرگی برای هوش ملت هست (4348009) (alef-13)
 
خیرابادی
United States
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۱۲:۱۵
بعنوان بک نفر بیطرف باید بکویم نطق بسیار خوب و منطقی را ایراد کردند درود بر روحانی فهیم. (4348018) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۲۱:۳۷
بیطرف؟؟ (4349104) (alef-3)
 
شهروند...
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۱۲:۲۰
ای کاش جناب روحانی از حقوق نجومی رکورد بی کاری دختر وارد کننده و خانه های اهدایی هم حرف می زد ای کاش می گعت از وام کلان با درصد سود هیچ بع 4در صدی ها و جو انان که 8 ماه دنبال بانک است تا وام ازدواج بگیرد (4348020) (alef-13)
 
کماسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۰:۱۶:۳۸
درختی که 4 سال بار نده ؛ 40 سال دیگه هم بار نمیده و باید از ریشه کندش و انداخت توی چاهِ ....... (4348031) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۳ ۲۳:۲۱:۰۳
درخت ميوه تاحالا كاشتي ببيني چقدر طول ميكشه ثمر بده؟:؛) (4348726) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۱۵:۲۸
اقای عزیز تازه مملکت از تو چاه در اومده (4348942) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۳۱:۲۹
مثل اينكه از پرت كردن از بلندى خيلى خوشت مياد. حتما طوفدار قاليبافى و سال ٨٧ همراهش بودى (4349133) (alef-3)
 
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۱۴:۴۴
امروز تبریز تکلیف انتخابات رو تموم کرد، روحانی بای بای.... (4348939) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۰:۱۹:۱۳
و مثبت ها خبر میدهند از.... (4348952) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۰۴:۳۴
آن 8 سال سیاه تکرار نخواهد شد (4349071) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۲۷:۰۷
فقط رئيسي
سيد محرومان (4349121) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۳۶:۴۹
به عنوان یک نفر ازقشر رای خاکستری ها عرض میکنم بدون کوچکترین علاقه وتعصب به جناحین فردی مثل روحانی جهت درسال 92برای کشور لازم وضروری بودولی الان آقای روحانی کاراییش تموم شده وبرای دور دوم صرفا به دنبال پیاده کردن نظام کثیف سرمایه داری درکشوره که اگر رای بیاره وچنین کنه جامعه تاوان بسیار سنگینی خواهد داد (4349140) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۴۴:۱۹
رییسی حریف روحانی نمیشه.قالیبافم که واقعا فقط اومد حس نفرت به خودشو زیاد کرد (4349151) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.